Acasă Diplomatul Ambasada României în Japonia  在日ルーマニア大使館 : A mai rămas o săptămână...

Ambasada României în Japonia  在日ルーマニア大使館 : A mai rămas o săptămână până la prima ediție a dialogurilor pentru educație în business

0
44

A mai rămas o săptămână până la prima ediție a dialogurilor pentru educație în business #RO🇷🇴Meet. Invitații noștri:
🔹Călin Drăgan, CEO Coca-Cola Japonia;
🔹Adela Szatvanyi, Business Growth Strategist I ex – VP Japan.
Ne vor vorbi despre experiențele lor în business în contextul nipon, conectând totodată comunitatea românilor din Japonia – un partener esențial al Ambasadei.
➡️22 mai, ora 18:00, la Ambasada României din Tokyo
❗️Înscrieri pentru participare la adresa tokyo.rsvp@mae.ro până miercuri, 20 mai.

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Sapporo | Japonia ⓜ mapamond media

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura